1403/03/05 07:29

«من مصطفی چمران هستم» به عنوان کتاب پرفروش مجازی کانون اعلام شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، این کتاب از مجموعه «کودکی نامداران» (نامداران یک‌صد سال اخیر ایران) است که به کودکی چهره‌های نامدار ایرانی در حوزه‌های مختلف می‌پردازد.

فروش مجازی کتاب‌های کانون پرورش فکری در کنار فروش حضوری غرفه کانون در نمایشگاه کتاب ادامه دارد.

بر همین اساس، هم‌زمان با دهمین روز از برگزاری سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران کتاب‌های «آی قصه قصه قصه»، «قصه‌های علمی»، «بازی با انگشت‌ها: شعرهایی برای بازی کودکان»، «چیستان‌های خواندنی»، «به کبوتر اجازه نده اتوبوس براند!»، «عاشقانه‌های یونس در شکم ماهی»، «سفرهای سندباد» و «همیشه‌ی همیشه دوستت دارم» از پرفروش‌های روز دهم نمایشگاه کتاب بودند.

کتاب‌های «جزیره بی تربیت‌ها»، «خداحافظ راکون پیر»، «گربه می‌خواهد ماهی بگیرد و ده داستان دیگر»، «خشم قلبمه»، «هدیه خاله نگین»، «دختری با روبان سفید»، «تسیتوی سبز انگشتی»، «نگذار کبوتر تا دیروقت بیدار بماند»، «کلید کوچولو»، «قصه الاغه و کلاغه» و «کرمی که هیولا شد» نیز در این روز پرفروش شدند.

کتاب «من مصطفی چمران هستم؛ مرد روزهای سخت» بر اساس آمار رسمی اداره نظارت بر چاپ و توزیع کانون در بسیاری از روزهای نمایشگاه هم در فهرست پرفروش‌های غرفه کانون قرار داشت.

یادآوری می‌شود کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در سالن‌های ناشران کودک و نوجوان، ناشران عمومی، ناشران آموزشی (ویژه کانون زبان) و بخش مجازی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به نشانی https://book.icfi.ir/ حضور دارد.